logo Szklarz Radzymin
Lustra Radzymin

Lustra Radzymin

Lustro to nieodzowny element wyposażenia łazienki, korytarza ale również niezwykle efektowna dekoracja innych wnętrz. Każdemu pomieszczeniu doda nowoczesności i świetlistości oraz powiększy optycznie wnętrze. Dobrze dobrane lustro będzie nie tylko ozdobą w mieszkaniu, ale też przedmiotem funkcjonalnych, a jeśli dodatkowo będzie wysokiej jakości, to będzie cieszyć oko przez długie lata. Mieszkasz w Radzyminie lub okolicach – wykonamy dla Ciebie lustro jakiego potrzebujesz. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Rodzaje luster w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości lustra od renomowanych europejskich producentów w wielu kolorach, a także, niezwykle modne ostatnio lustra postarzane. W produkcji nie wykorzystujemy luster sprowadzanych z Chin.

Lustra srebrne

Lustro srebrne to przedmiot codziennego użytku, nieodzowny w każdej łazience czy przedpokoju. Używamy najwyższej jakości luster z europejskich hut. Oferujemy również lustra opti white o  jaśniejszym odbiciu i bielszej krawędzi.

Lustro zwykła vs. opti white
Lustra przyciemniane grafitowe i brązowe

Lustra przyciemniane

W naszej ofercie są również lustra grafitowe i lustra brązowe, których przyciemniane odbicie idealnie nadaje się na okładziny szaf lub ścian.

Lustra kolorowe​

Oprócz klasycznych luster mamy w ofercie szeroką game luster kolorowych, w tym złote, miedziane, brązowe, grafitowe, niebieskie, zielone i tęczowe.

Lustra kolorowe
Lustra postarzane

Lustra postarzane

W naszej ofercie znajdują się również lustra postarzane o różnych wzorach i zabarwieniu tafli. Takie zwierciadła antyczne świetnie nadają się na wykończenia ścian lub mebli.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Czym są i czy wciąż są produkowane? Przeczytaj artykuł o lustrach kryształowych i dowiedz się więcej.

Lustra na wymiar – Radzymin

Wykonujemy lustra łazienkowe na wymiar według życzenia klienta. Możesz u nas zamówić również lustro podświetlane o dowolnym kształcie. Montujemy lustra na terenie Radzymina, Wołomina i okolic, a także w Warszawie. Zamów u nas lustro na wymiar.

Lustro w łazience na poddaszu
Lustra na szafach w przedpokoju
Lustra podświetlane w łazience
Maty grzewcze pod lustro

Maty grzewcze pod lustro

Jeśli zamawiasz lustro do łazienki, to warto pomyśleć również o macie grzewczej pod lustro. Dzięki niej lustro nie będzie parowało, np. podczas gorących kąpieli. Mamy w ofercie maty grzewcze elektryczne podłączane do prądu o natężeniu 220 V, nie wymagają montażu transformatora.

USŁUGI SZKLARSKIE

Cięcie szkła

Kompleksowa obróbka szkła i luster

Wiercenie w szkle

Hartowanie

Szlifowanie

Fazowanie

Klejenie UV

KONTAKT

tel. 22 786 67 43

kontakt@szklarze.com.pl

GDZIE NAS ZNALEŹĆ

al. Jana Pawła II 41b
05-250 Radzymin

Czynne:
Poniedziałek-Piątek 9-17
Sobota 9-13
(tylko w I i III sobotę miesiąca)