Lustra

Lustra w różnych kolorach, szklarz Radzymin

Lustra

Lustra w róznych kolorach

Lustro to nieodzowny element wyposażenia łazienki, korytarza ale również niezwykle efektowna dekoracja innych wnętrz. Każdemu pomieszczeniu doda nowoczesności i świetlistości oraz powiększy optycznie wnętrze. Dobrze dobrane lustro będzie nie tylko ozdobą w mieszkaniu, ale też przedmiotem funkcjonalnych, a jeśli dodatkowo będzie wykonane z wysokiej jakości tafli lustrzanych, to będzie cieszyć oko przez długie lata.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości lustra od renomowanych europejskich producentów. W produkcji nie wykorzystujemy luster sprowadzanych z Chin.

Lustra na wymiar

Wykonujemy lustra łazienkowe na wymiar według życzenia klienta. W naszym warsztacie szklarskim można zamówić lustro do przyklejenia na ścianę lub do wklejenia w płytki. Przygotowujemy lustra według projektu klientam, ale również na terenie Radzymina, Wołomina i okolic możemy wykonać pomiar i montaż lustra. Wszystkie nasze lustra nadają się do łazienki – tafle lustrzane mają podlew zabezpieczony teflonem, który chroni warstwę srebra przed korozyjnym działaniem wilgoci. Wykonujemy o krawędziach szlifowanych lub fazowanych (porównaj rodzaje obróbki szlifowanie > i fazowanie >).

Maty grzewcze pod lustro

Jeśli zamawiasz lustro do łazienki, to warto pomyśleć również o macie grzewczej pod lustro. Dzięki niej lustro nie będzie parowało np. Podczas gorących kąpieli. Mamy w ofercie maty grzewcze elektryczne podłączane do prądu o natężeniu 220 V, nie wymagają montażu transformatora.

Lustra kryształowe

Klienci bardzo często pytają nas czy mamy w ofercie lustra kryształowe. Odpowiedź brzmi: i tak, i nie. Przeczytaj artykuł o lustrach kryształowych i dowiedz się dlaczego.

Lustra Opti White

Lustra | Szklarz Radzymin