logo Szklarz Radzymin

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą szklarską z ponad 75-letnim doświadczeniem. Nasz warsztat szklarski istnieje w Radzyminie nieprzerwanie od 1946 roku i jako trzecie pokolenie szklarzy kontynuujemy rodzinne rzemiosło. Zaufało nam tysiące klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych. Oferowane przez nas usługi szklarskie cieszą się nieposzlakowaną opinią i dajemy na nie gwarancję.

Szklarz w Radzyminie od trzech pokoleń

Nasz warsztat szklarski założył w 1946 roku w Radzyminie Wiktor Pachulski, który rzemiosło szklarskie podjął zaraz po II wojnie światowej. W owym czasie szklenia było bardzo dużo i w udziale przypadło mu m.in. szklenie odbudowanego Zamku Królewskiego w Warszawie. Umiłował rzemiosło szklarskie i zdobył w tym zawodzie najpierw tytuł Czeladnika, a potem Mistrza. Zamiłowanie do zawodu i umiejętności przekazał swym synom Waldemarowi i Krzysztofowi, którzy również zdali zawodowe egzaminy szklarskie i dalej rozwijali firmę.Poszerzyli zakres usług i oprócz szklenia okien, zajęli się również produkcją luster i ramiarstwem. Samodzielnie podlewali lustra i pod koniec lat 70-tych sami zbudowali jedną z pierwszych w rejonie maszyn do fazowania szkła i luster. Było to niebywałe osiągnięcie. Mało kto miał w wtedy taki sprzęt. Szklarze z odległych miejscowości przyjeżdżali oglądać ich maszynę. I choć dokupili potem kilka kolejnych maszyn, ich pierwsza samodzielnie zbudowana fazowarka działała  sprawnie do lat 90-tych.

Świadectwo czeladnicze Szklarza Waldemar Pachulski

Szklarz Radzymin dziś

Obecnie nasz warsztat szklarski to nowoczesna i prężnie działająca firma rodzinna, a nad jej dalszym rozwojem pracują wnukowie Wiktora wraz z rodziną i przyjaciółmi. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, profesjonalny magazyn na szkło, specjalistyczne stoły i narzędzia szklarskie. Każdego dnia staramy się udoskonalać naszą firmę i poszerzać ofertę, aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom.

Kolaż zdjęć z wnętrza firmy i pracowników Szklarz Radzymin
Kolaż zdjęć z wnętrza firmy i pracowników Szklarz Radzymin

USŁUGI SZKLARSKIE

Cięcie szkła

Kompleksowa obróbka szkła i luster

Wiercenie w szkle

Hartowanie

Szlifowanie

Fazowanie

Klejenie UV

KONTAKT

tel. 22 786 67 43

kontakt@szklarze.com.pl

GDZIE NAS ZNALEŹĆ

al. Jana Pawła II 41b
05-250 Radzymin

Czynne:
Poniedziałek-Piątek 9-17
Sobota 9-13
(tylko w I i III sobotę miesiąca)